İçeriğe geç

Sık Sorulan Sorular

Kafanız Karışmasın ! Herkes bir şeyler söyler ve kafanız karışabilir. Dilerseniz bize gelen ve sıklıkla sorulan sorulan sorulara verdiğimiz yanıtları inceleyerek kafanızdaki sorulara yanıt bulabilirsiniz. Burada bulamadığınız yanıtları da bize iletebilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz.

Merak Edilenler

Kesinlikle Alabilirsiniz.

Kredi zor zamanlarda gerekli olan bir ihtiyaç olduğundan, biz zor zamanlarda yanınızda oluyoruz. Bankaların kara listesinde olmanız veya her hangi bir sebepten dolayı kredinizi ödeyememiş olmanız, Kaya Finans’ta olumsuz bir not yaratmıyor. Sizler yaşadığınız kötü olaylardan dolayı maddi sıkıntı çekmiş olabilir ve bu krediyi ödeyememiş olabilirsiniz. Bizler sizin vereceğiniz söze güveniyor ve durumunuzu değerlendirip kredi tutarınızı anında ödüyoruz.

Kesinlikle Hayır

Hiç bir kredi seçeneğimizde senet imzalama söz konusu bile değildir. Senet imzalatan kredi kurumlarıyla kesinlikle çalışmayınız ve senetlere imza atmayınız. Size vereceğimiz kredilerde senet asla kullanmıyoruz. Bu konuda içiniz rahat olsun. İşlemler yapılırken ve kredinizi alırken hiç bir aşamada tarafınıza senete imza attırılmaz.

Elbette Çekebilirsiniz.

Bizler kefilinize değil sizlere kredi veriyoruz. Bu nedenle size güveniyor ve kefilsiz senetsiz kredinizi anında hazırlıyoruz. Tamamen kefilsiz ve senetsiz krediniz hazır. Kefilsiz krediler hakkında sizlere daha ayrıntılı bilgileri uzmanlarımız sunacaktır. Kredi tutarını, taksit seçeneğini, ödeme şartlarını tamamen siz belirlersiniz. Siz ihtiyaç duyduğunuz tutarı bize bildirirsiniz. Biz de sizin için kısa bir değerlendirme yapar ve sizin için çıkabilecek olan tutarı hesaplarız. Daha sonra şartları belirler ve teklifimizi sunarız. Siz eğer kabul ederseniz krediniz hazır, kabul etmezseniz dilediğiniz zaman vazgeçebilirsiniz.

Ekstra Ücret Ödenmez.

Sizin için yapılan işlemlerden sonra kredi almaktan vazgeçmeniz veya olumsuz sonuç almanız durumunda sizden hiç bir ücret talep edilmez. Krediniz onaylansa bile kendi tercihinize göre sözleşme yapmadan vazgeçebilir ve hiç bir ücret ödemezsiniz. Bizim için önemli olan güvendir ve biz sizlerin güvenini kazanmak için çalışıyoruz.

Onaydan Hemen Sonra Kredi Cepte

Sizin için kredi tutarınızı araştırıp çekebileceğiniz tutarı sunuyoruz. Kabul ederseniz hemen işlemlere başlıyor ve yaklaşık 20 dakika içinde kredinizi hazırlıyoruz. Üstelik kredinizi dilerseniz hesabınıza dilerseniz elden teslim ediyoruz. Senetsiz kefilsiz krediniz anında hazır.

Whatsapp Destek

Whatsapp Üzerinden Bilgi Alın
08:00 – 20:00 Arası

E-Posta Destek

E-Posta Yoluyla Destek Alın
30 Dakikada Yanıt Garantisi

Adres

Mithatpaşa Cd. No:26/52, 06430 Çankaya/Ankara

Merkez Ofis