İçeriğe geç

Sicili Bozuk Olanlara Kredi İmkanı

Herkesin son zamanlarda birçok reklam alanında gördüğü konudan bahsedeceğiz. Öncelikle şunu bilmenizi istiyoruz. Kredi puanınız veya siciliniz ne kadar bozuk olursa olsun kredi çıkarma imkanınız bulunmaktadır. Ancak bunu profesyonel bir danışmanlıkla almanız mümkün. Şöyle düşünelim, herkes ikinci şansı mutlaka hak eder. Bankalarında sizlere vermek istediği ikinci şans vardır.

Tabi önemli olan bu ikinci şansı nasıl kullanmanız gerektiğini bilmektir. İşte bu aşamada profesyonel bir danışmanlık hizmeti almanız gerekiyor. Çünkü danışmanlar sizin sicilinizi inceleyerek hangi yollarla krediye başvurulacağını planlıyor. Her bankanın kredi kuralları da farklılık gösterdiğinden bankaya göre de hareket edilmesi gerekiyor. Bu sayede yapılacak kredi danışmanlığı hizmetinin ardından kredinizin çıkmaması düşük bir olasılık oluyor. Bu konuda Kaya Finans Danışmanlık olarak sizlere yardımcı olmaktan gurur duyacağız. Bizimle iletişim alanımızdan irtibata geçebilir veya sitemizde olan beni ara formunu kullanarak kendinize ulaşılmasını sağlayabilirsiniz.

ÖNEMLİ UYARI: Kesinlikle hiç bir finans danışmanına veya şirketine ön ödeme yapmayınız. Krediniz size teslim edilmeden, herhangi bir ücret yatırdıktan sonra kredinizin hesaba yatırılacağını söyleyenlere hiç bir şekilde ön ödeme ücreti ödemeyiniz. Kaya Finans herhangi bir ön ödeme talep etmez.