İçeriğe geç

Hakkımızda

Kaya Finans Hakkında

Türkiye genelinde kredi çözüm merkezi  konut, otomobil ve ihtiyaç kredisi ile ilgili taleplerinizde, sizlere çözümler üretmek için kurulmuştur. Her türlü bankacılık ürün ve hizmet ihtiyacınızı, doğru Banka ile buluşmanızı sağlayarak, zaman menfaatinizi gözeterek karşılamakta olan firmamız sizlere danışmanlık hizmeti  vermektedir.

Bütün bankaların kredi mevzuatları incelenmiş olup kime hangi koşullarda kredi çıkacağı tespit edilmiştir  hangi müşterinin ne şekilde hangi bankaya müsait olduğunun tespitini yaparak Tek Seferde doğru bankaya müracaatla neticeye ulaştırıyoruz ve bu şekilde çok başvurudan dolayı düşen skorlamayıda ortadan kaldırıyoruz.

Kaya Finans, 2013 yılından bu yana kredi konusunda sorun yaşayan tüketicilerin danışmanlığını üstlenmektedir. Kredim çıkmaz diyen bir çok tüketiciye farklı seçeneklerle kredi imkanı sağlaya Kaya Finans, bu hizmetine Ankara merkezli olarak devam etmektedir. Güvenilir ve ilkeli hizmet politikası yürüten Kaya Finans, 2013 yılında kurulmuş ve kısa sürede 5.000’den fazla ihtiyaç sahibine kredi imkanı sunmuştur.

Türkiye’de ilk defa kefilsiz ve senetsiz kredi imkanını sunan Kaya Finans hedefleri doğrultusunda, tecrübeli kadrosuyla bir çok il ve ilçede hizmetini genişletmek için sağlam adımlar atmaya devam etmektedir.

Kaya Finans ön ödeme istemez.

Size senet imzalatmaz.

Tamamen yasal olarak banka yoluyla veya diğer kurumlar aracılığıyla kredi kullandırır.

Sizden kefil istemez.

Whatsapp Destek

Whatsapp Üzerinden Bilgi Alın
08:00 – 20:00 Arası

E-Posta Destek

E-Posta Yoluyla Destek Alın
30 Dakikada Yanıt Garantisi

Adres

Mithatpaşa Cd. No:26/52, 06430 Çankaya/Ankara

Merkez Ofis