İçeriğe geç

Ev Kredisinde Devrim

Haber Etiket: Ev kredisi veren bankalar, sorunlu kredi çözümleri. Puanı düşük olanlara kredi veren bankalar. Ankara ev konut kredisi verenler. 

Herkesin en büyük hayalidir ev sahibi olmak. Ancak en büyük sorun ise kredi taksitleri. Buna göre 120 ay olan konut kredisi 240 aya çıkarılacak. Taksitler düşecek. Faizleri biraz fazla da olsa kolay ödeme imkanıyla ev sahibi olunabilecek. Kredi çekebilenler şimdiden yararlanmak amacıyla işlemlere başladı. Ancak kredi çekme konusunda sorun yaşayanlar kara kara düşünüyor.

Sorunlu kredilerde ise çözüm aranıyor ve finans danışmanlarının kapısı çalınmaya başlandı. Ancak danışmanlık ücretlerini kredi çıkarmadan talep eden şirketler rahatsız edici olmaya başladı. Bu hizmeti ücretsiz olarak sunan ve ön ödeme talep etmeyen şirketleri arayan tüketiciler için kolları sıvadık. Kaya Finans hiç bir ön ödeme talebinde bulunmadan kredi sorunlarınızı çözüyor ve talep ettiğini kredi tutarına göre araştırmasını yaparak sizlere sonucu iletiyor. Bu aşamada ve kredinizi almadan kesinlikle ücret talep etmiyor. Kaya Finans ayrıca bu konuda hiç bir şekilde ön ödeme yapılmaması için tüketiciyi sürekli uyarıyor.

Kredi hakkında daha detaylı bilgi almak için direk Kaya Finans danışmanınızı arayabilir, ücretsiz destek alabilirsiniz. Kaya Finans Danışmanı: 0542 118 80 89