İçeriğe geç

Emekli Kredisi

Merhaba, Emeklilik Kredisi İçin Lütfen Yazımızı Dikkatle Okuyunuz; 

Daha önce bankalarla sorun yaşayan, icralık olan, avukatlık olan veya farklı durumlardan dolayı bankalardan kredi alamayan emekliler için kredi imkanı sunulmuştur. Ancak sahte danışmanlıklar nedeniyle emeklilerin paraları ”Danışmanlık Ücreti” adı altında ”Ön Ödeme” talebiyle alınmış ve emekliler dolandırılmıştır. Bunun önüne geçmek için ön ödeme adı altında sizden talep edilen ücretleri ödememenizi öneriyor, Kaya Finans olarak ”Ön Ödeme” talebiyle hiç bir ücret almıyoruz. Kaya Finans ismini kullanarak sizden ön ödeme talep edilirse lütfen bizimle iletişim kurunuz. Kaya Finans hiç bir kredi için, hiç bir isim altında sizden ön ödeme ücreti talep etmez.

Emeklilik kredinizi yukarıda saydığımız nedenlerden dolayı çekemiyorsanız, maaşınızdan kesintiler yapılsa bile minimum 500 TL maaşı yatan tüm emekliler için kredi sağlıyoruz. Peki bunu nasıl yapıyoruz? Bankalardan kredi alırken belirli standartlar vardır. Bu standartlar uzmanlar tarafından bilinmekte ve uygulanmaktadır. Mahkemede sizi savunan avukatlar kanunu iyi bildikleri için, her zaman sizden daha iyi savunma yapmaktadır. İşte buna benzer bir sistemde, uzmanlarımız bankaların kredi prensipleri konusunda deneyimli olduğundan, bu prensiplere uygun şartları yerine getirerek sizleri kredi sahibi yapıyor.

Ön ödeme yapmadan krediniz araştırılıyor, çekebileceğiniz miktar hesaplanıyor ve uygun görürseniz krediniz çekiliyor. Daha fazla ayrıntı uzmanımız tarafından size sunulacak ve tüm ayrıntılar anlatılacaktır. Peki bunun için ne yapmalısınız ?

Dilerseniz size sunacağımız iletişim kanallarıyla bize ulaşabilir veya sizi aramamız için formu doldurabilirsiniz.

Direk Kaya Finans Danışmanımıza 0532 641 27 91‘den ulaşabilir,

Bizimle sorularınızı ”İLETİŞİM FORMU TIKLAYIN” bölümünden iletebilir,

Sizi aramamız için ”BENİ ARA FORMU TIKLAYIN” bölümünü kullanabilirsiniz.

En kısa zamanda uzmanlarımız sizinle iletişime geçecek ve hiç bir Ön Ödeme Talep Etmeden kredi sorununuzu çözecektir.

TEKRAR UYARIYORUZ: Ön ödeme isteyenlere İTİBAR ETMEYİNİZ VE ÖN ÖDEME Yapmayınız…