İçeriğe geç

Emekli Kredisi Şartları

Etiketler; ”kredi” ”çıkartılır” ”emekli” ”kredisi” ”nasıl” ”alınır” ”ankara” ”sorunlu” ”kredi” ”çıkaranlar” ”emekli” ”kredisi”

Ankara’da emekli kredisi çıkaranlar, emekli kredisi nasıl çıkarılır, emeklilik kredisi veren bankalar  diye yapılan aramalardaki soruların yanıtını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Emeklilerin hayali yıllarca çalışıp emeklilik ikramiyesiyle rahat bir hayat yaşamaktır. Ancak ailelerden kaynaklı harcamalarda bunun için fırsat kalmıyor. Bu nedenle emekliler kredi çekmek zorunda. Ancak daha çönce kredi çekenlerin maaşlarından yapılan kesintiler nedeniyle kredileri onaylanmıyor ve kredi alamıyor. İşte tam bu aşamada Kaya Finans olarak bizler devreye giriyoruz ve kredinizin onaylanması için gerekli şartları oluşturuyoruz. Üstelik bunun için ön ödeme de talep etmiyoruz. Nasıl mı?

Kredinizin onaylanması için belirli şartlar var, kredi puanınız düşük olsa da bu şartlar yerine geldiğinde krediniz mutlaka onaylanacaktır.  Üstelik kolay halledilebilen şartlar bunlar. Dilerseniz bu şartları konuşmak ve kredinize kavuşmak için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Hiç bir aracıyı araya sokmadan direk danışmanımıza ulaşmak için telefon numaramız; 0542 118 80 89

NOT: SİZDEN ÖN ÖDEME TALEP EDENLERE İTİBAR ETMEYİNİZ ve KESİNLİKLE ÖN ÖDEME YAPMAYINIZ !